O nás

Našim cieľom bolo vybudovať moderné funkčné Fitnesscentrum, v ktorom sa spája kvalitná služba, pekný, moderný a útulný priestor, pre ľudí ,ktorým záleží na svojom zdraví i zovňajšku, a na kvalite svojho života. Je určené pre Vás , ktorých pohyb je životným štýlom.

Našou hlavnou filozofiou je, že by mal byť šport každodennou súčasťou našich životov. Veríme, že pohyb nás robí šťastnejšími, odolnejšími, výkonnejšími a hlavne udržiava naše zdravie a kondíciu. Prestige Fitness Club nie je len miesto, kde sa dvíhajú činky a lámu rekordy. Je to miesto, kde bojujeme s prebytočnými kilogramami, zdravotnými ťažkosťami, kde posúvame naše hranice a aj keď nie vždy to ide úplne ľahko alebo podľa našich predstáv, tak najdôležitejšie je, že nás to baví. Je to tiež miesto, kde sa stretávajú zaujímaví ľudia. Naše služby sú tak široké, že si u nás každý nájde to svoje. Denne pracujeme na tom, aby sme Vám poskytovali čo najkvalitnejšie služby v oblasti fitness . Naším hlavným cieľom je, aby ste dosiahli svoje ciele a odchádzali šťastní as úsmevom na tvári.

Naše moderné Fitnesscentrum je pre Vás vybavené klasickými posilňovacími strojmi, lavicami, činkami rôznych váh, cardio zónou s bežeckými pásmi, cyklotrenažéry, veslárskymi a crossovými trenažéry. Nájdete tu aj priestor pre funkčný tréning s širokým výberom najnovších pomôcok zo sveta fitness a rehabilitácia - TRX, Jungle-Sports, Kettlebell, Gymball, overbally, bosu, flexi-bary, sandbag, expandery, medicinbal, Bakka boards, plyometrické debničky a gymnastické kruhy, funkčnou klietkou s opičou dráhou.

Pri výbere strojov sme vsadili na funkčnosť a efektívnosť, preto Vám ponúkame možnosť Vaše telo zdokonaľovať na nových posilňovacích strojoch jedného z najväčších svetových výrobcov HOIST Fitness, Cardio zariadenia kvalitných svetových výrobcov Nautilus, Octane, Concept 2, Strong Roots.

Necítite sa vo veľkých, neosobných priestoroch príjemne? Nechcete byť len ďalším číslom v databáze klientov? Chcete byť členom komunity, ktorá vás pozná a vy poznáte ju? Hľadáte športové zariadenie najvyššej kvality, široký výber posilňovacích strojov a cardia, novinky vo svete fitness , cvičenia a tréningových postupov pod dohľadom kvalifikovaných trénerov?

Hľadáte milý a ústretový personál, ktorý po odbornej, ľudskej, ale hlavne klientskej stránke bude spĺňať a napĺňať vaše ciele a požiadavky, ktorý vám vždy pomôže a poradí?

Zabudnite na megalomanské projekty, cíťte sa pohodlne a útulne v okruhu známych, priateľov a ľudí, ktorí majú podobné záujmy a ciele ako vy.

Práve pre Vás je určený náš PRESTIGE FITNESS CLUB.

Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok 6-00 do 21-00; Sobota - Nedeľa 8-00 do 21-00